Akce - Modem/router na splátky k Internetu na doma

Pořiďte si k internetu na doma modem na splátky a nezatížíte svou peněženku hned na úvod vysokou částkou. Navíc se nemusíte bát, že by vám modem nefungoval, protože vám přijde domů nastavený přímo od nás.

Pravidla akce

Termín akce

Akce platí od 00:00:00 dne 1.5.2022 do 23:59:59 dne 30.6.2022.

Popis akce

Objednejte si během doby trvání akce některý z tarifů Internetu na doma a k němu si pořiďte nový modem nebo router a získejte ho na splátky za 50 Kč měsíčně.

Služby, kterých se akce týká

Akce platí pro stávající zákazníky GoMobil, kteří si během akce objednají některý z tarifů Internetu na doma nebo si ke svému stávajícímu tarifu objednají nové zařízení (modem/router).

Modem nebo router na splátky si mohou objednat jen stávající zákazníci, kteří mají aktivní minimálně jednu paušální mobilní službu (telefonní číslo) u GoMobil. Zákazníci s předplacenou službou si zařízení na splátky pořídit nemohou.

Jak získat modem nebo router na splátky

Není to nic těžkého. Stačí si vybrat některý z tarifů Internetu na doma (kromě tarifu 8 Mb/s) na www.gointernet.cz a k němu příslušné zařízení (modem nebo router).

TIP: Aktuální nabídku zařízení najdete ve své Samoobsluze po přihlášení nebo nám můžete zavolat na 799505505 (pracovní dny 8-17), případně napsat na podpora@gomobil.cz a my vám se vším pomůžeme.

Po zřízení služby Internet na doma vám zašleme na dobírku nastavený modem nebo router. Dobírka již bude zahrnovat první splátku a také poštovné a balné. Nelekněte se, že je první splátka vyšší:

  1. Obsahuje poštovné a balné.
  2. Chrání nás před zneužitím, spekulanty a jinými podvodníky. Chceme poskytovat kvalitní služby všem lidem, jejichž úmysly jsou bez triků a háčků stejné jako ty naše. Preventivně se proto chráníme neboť právě první vyšší splátka často takové lidi odradí. 

Jak dlouho budu modem/router splácet?

Modem nebo router budete splácet 24 měsíců. První splátku hradíte dobírkou při převzetí zařízení a poté 23 splátek, které budete hradit měsíčně společně s vyúčtováním za tarif.

Zařízení Cena zařízení První splátka Měsíční splátka na 23 měsíců
TP-LINK EC230-G1 WiFi router 1699 Kč 549 Kč 50 Kč
TP-LINK TD-W9960 VDSL/ADSL modem 1699 Kč 549 Kč 50 Kč
TP-LINK Archer VR300 VDSL/ADSL modem 2179 Kč 569 Kč 70 Kč

Modem nebo router, který si vyberete k tarifu Internetu na doma je od začátku váš, nejde o žádný pronájem či leasing. 

Zařízení jsou určena pro český trh a vztahuje se na ně dvouletá záruka.

Co když budu chtít Internet na doma zrušit?

Jakmile nás požádáte o zrušení služby Internet na doma, ke které jste si vybral/a modem nebo router na splátky nebo vám bude služba Internet na doma zrušena z důvodu neplacení za služby, budou vám jednorázově vyúčtovány zbývající neuhrazené splátky.