Ježíšek 2022 - Sleva 100 Kč a 200 Kč na nákup v e-shopu

Kdo může vánoční dárek získat

Vánoční akce se může zúčastnit každý zákazník GoMobil s aktivní paušální mobilní službou (telefonní číslo) nebo s aktivní službou internet na doma za níže stanovených podmínek.

  • Akce se nemohou účastnit zákazníci využívající pouze Předplacenku (kredit).
  • Na dárek nemají nárok zákazníci, u nichž existují neuhrazené závazky vůči GoMobil s.r.o.
  • Akce se nemohou účastnit zaměstnanci, rodinní příslušníci a spolupracující osoby GoMobil s.r.o. a jiných sesterských společností.

​Slevu 200 Kč na nákup v e-shopu GoMobil získavají všichni zákazníci, kteří se v době trvání vánoční akce přihlásí do Samoobsluhy na muj.gomobil.cz/jezisek a otevřou si první dárek.

Slevu 100 Kč na nákup v e-shopu GoMobil získavají všichni zákazníci, kteří se v době trvání vánoční akce přihlásí do Samoobsluhy na muj.gomobil.cz/jezisek a otevřou si druhý dárek nejdříve však dne 1.12.2022. 

Popis dárku

​Sleva 200 Kč na nákup v e-shopu GoMobil

Získaný slevový kód je platný od 15.11.2022 - 31.1.2023. V tomto období je možné slevový kód uplatnit na nákup jakékoliv zboží v hodnotě minimálně 1000 Kč na eshop.gomobil.cz. Navíc získáte Dopravu ZDARMA přes Balíkovnu nebo PPL-Parcel Shop. 

​Sleva 100 Kč na nákup v e-shopu GoMobil

Získaný slevový kód je platný od 1.12.2022 - 31.1.2023. V tomto období je možné slevový kód uplatnit na nákup jakékoliv zboží v hodnotě minimálně 500 Kč na eshop.gomobil.cz

Jak uplatním svůj dárek?

Získáte-li v samoobsluze na muj.gomobil.cz/jezisek dárek v podobě Slevového kódu, pak navštivte eshop.gomobil.cz a vyberte si jakékoliv zboží v hodnotě min. 1000 Kč nebo 500 Kč a postupujte dle návodu níže.

1. Vložte slevový kód do příslušného pole v prvním kroku objednávky (viz obrázek níže) a klikněte na Přidat slevový kupón.

 

2. Následně proběhne kontrola, zdali slevový kód je platný a zda objednávka splňuje podmínky pro možnost uplatnění kódu.
3. Můžete pokračovat v objednávce.

Na závěr objednávky potvrzujete, že:

Při uplatnění slevového kódu v hodnotě 100 Kč nebo 200 Kč NEUZAVÍRÁTE férovou smlouvu na 12 měsíců.