Ježíšek 2022 - Vánoční sbírka

Zapojte se do vánoční sbírky a staňte se spolu s námi Ježíškovým vnoučetem. 

Délka trvání sbírky

od 15.11. do 31.12.2022

Co je cílem letošní sbírky?

I o letošních Vánocích chceme za velké pomoci našich zákazníků obdarovat ty, na které bychom neměli zapomenout. Proto jsme tento rok navázali spolupráci s nadačním fondem Ježíškova vnoučata, který plní přání seniorům, kteří přišli o zájem vlastní rodiny, nebo ji už nemají. Zkrátka těm, kteří zůstali nedobrovolně sami. Mnozí z nich vánoční dárek nedostali roky, o to větší má tato sbírka význam.

Ze všech letošních příběhů a přání, které můžete dohledat na webu Ježíškových vnoučat, vybereme podle finální částky až desítky z nich. Díky sbírce můžeme nakoupit i dražší dárky a zážitky, na které by jednotlivci nestačili.

Za všechny zaměstnance GoMobil přispíváme částkou 20 tisíc korun a věříme, že se k nám opět přidá mnoho našich zákazníků. Stejně, jako tomu bylo minulé roky, kdy jsme dokonce překonali cílovou částku 120.000 Kč.

Jak se zapojit do sbírky?

Od 15.11. do 31.12.2022 se mohou zákazníci zapojit do sbírky v samoobsluze GoMobil na muj.gomobil.cz/sbirka. Mohou zvolit z celkem pěti možností příspěvku, a to od 100 Kč do 500 Kč. Částku, kterou zvolí jim připíšeme jednorázově do faktury.

Pokud jste se sami už zapojili, nebo se chystáte zapojit, nezapomeňte sledovat web GoMobil a naše sociální sítě pro další informace o samotném předání dárků, protože se uskuteční hlavně díky vám. Děkujeme!