Aplikace ZOOCO

Českou webovou a mobilní aplikaci ZOOCO si můžete zobrazit ve webovém prohlížeči, nebo si ji stáhnout do svého chytrého telefonu. Nastavíte v ní vše, co k používání čidel potřebujete. Připojíte zařízení na síť a upřesníte pravidla pro odesílání upozornění. Používání aplikace je pro majitele čidel ZOOCO navždy zdarma.

Přehledné grafy a nastavení na míru

Všechny chytrá čidla odesílají data do aplikace, kde vytváření přehledné grafy. Díky tomu máte o své domácnosti stále přehled. Přes aplikaci si také snadno nastavíte v jakou dobu mají hlásit čidla alarm nebo upozornit na nežádoucí stavy. 

Upozornění nastavíte ve správci notifikací

Ve správci notifikací si u každého čidla nastavíte, kdy se vám mají odesílat upozornění. Buď ve formě push notifikací na mobil, SMS nebo e‑mailových zpráv. Plánovač je navržen tak, abyste mohli zvolit jak jednoduchá, tak vysoce komplexní pravidla pro odeslání notifikací. Texty hlášení z aplikace si můžete nastavit podle sebe.

Informace o čidle můžete sdílet s dalšími lidmi

Přístup k informacím o čidle můžete dát komukoliv. Stačí v aplikaci zadat e‑mail osoby, se kterou chcete čidlo sdílet. Rodina či sousedé tak můžou kontrolovat stav čidla místo vás, když jste na dovolené. Hlavním správcem čidla jste vy — přístup tak můžete kdykoliv zrušit.

Platnost licence prodloužíte jedním kliknutím

Jakmile se bude blížit konec platnosti ročního připojení čidla k internetu, zobrazí se v detailu čidla tlačítko „Prodloužit platnost připojení“. Pokud jste za čidlo platili kartou, nemusíte se o nic starat. Platnost se prodlouží automaticky.

Návod, jak používat aplikaci, najdete v Centru nápovědy.