Platí pro objednávky od 1.6.2017

Chtěli byste přejít ke GoMobil od svého současného operátora? Vezměte ještě někoho s sebou, získejte odměnu 300 Kč pro každého z vás a navíc možnost pořídit si datovou SIM kartu s 1,5 GB dat na měsíc zdarma a poté za akční cenu 150 Kč měsíčně. Více o datové SIM kartě naleznete zde.

​Jak to funguje?

Karel a Ringo chtějí přejít ke GoMobil. Karel si vybere tarif a vstoupí do objednávky. Hned v prvním kroku napíše do pole "Doporučitel" Ringovo telefonní číslo. Ringo udělá to samé, ale do pole "Doporučitel" napíše Karlovo telefonní číslo.

Nebo udělají objednávku po telefonu a operátorovi sdělí svá telefonní čísla a informaci, že se chtějí vzájemně doporučit.

Každý z nich dostane slevu 150 Kč za to, že někoho doporučili a zároveň 150 Kč za to, že byl někým doporučen. Celkem získávají odměnu ve formě slevy do vyúčtování ve výši 300 Kč pro každého.

Navíc získají možnost pořídit si datovou SIM kartu s 1,5 GB dat za akční cenu 150 Kč měsíčně. Jakmile jim vznikne na odměnu nárok, obdrží informace o možnosti čerpání tohoto dárku prostřednictvím SMS zprávy, na kterou odpoví.

A co když potřebují nová čísla?

Podmínkou je, aby alespoň jeden z nich přenášel ke GoMobil své stávající telefonní číslo. Řekněme, že například Karel přenáší své číslo a Ringo potřebuje číslo nové. V takovém případě nejprve udělá objednávku Ringo, zvolí si své nové telefonní číslo a do pole "Doporučitel" napíše telefonní číslo Karla. Poté udělá objednávku Karel a do pole "Doporučitel" napíše telefonní číslo Ringa, protože ten už ho nyní zná.​​

Nebo vyřídí jednoduše objednávku po telefonu a sdělí operátorovi, že přichází společně. Je to jednoduché.

Odměna "Přijďte ve dvou" se řídí aktuálně platnými pravidly programu "Doporuč a získej"