Hledáme designera! Jsi to ty?

Baví tě prototypování a designování webů i aplikací, sledování výtvarných trendů, tvorba vizuálu produktů a služeb a nevadí ti občas si odpočinout u "obyčejných" bannerů?

Ne? Pak děkuji, že jsi sem zavítal, ale možná tu nejsi správně :)

Ano? Skvělé, chceme tě poznat! Čti dál nebo nám rovnou napiš na prace@terms.eu

Proč být designerem v TERMS a.s.?

V TERMS a.s. pečujeme o několik značek milovaných zákazníky. Máme jich rozběhnuto více - GoMobil, Beyond, spolupracujeme i s GoPay a další veliká věc u nás vzniká okolo IoT produktů, které bude naše skupina i přímo vyrábět. Máš možnost ovlivnit, jak budou tyto produkty a služby vypadat a jak se jim bude dařit.

Co tě čeká?

Tvá práce se bude týkat spolupráce s UX designerem na straně jedné a kódéry na straně druhé. Tvým úkolem bude spolupracovat na přípravě designu projektů na kterých pracujeme.

Celé je to u nás hodně o týmové práci, komunikaci s markeťáky a projektovými manažery, hledání optima, které funguje na cílové skupiny, testování spolu s lidmi z UX týmu a vymýšlení všeho možného s frontend devolepery. Na nudu nemáme čas. Zaručujeme, že u nás budeš mít dostatek prostoru pro učení a zkoušení nových věcí.

Kde a jak?

Sídlíme v Plané u Českých Budějovic. Ale HomeOffice u nás není sprosté slovo ba dokonce ani krátkodobé práce z libovolného koutku světa. Jsme si totiž vědomi, že člověk nesmí zakrnět v jedné kanceláři. "Píchačky" nevedeme, brání svobodnému a kreativnímu myšlení.

Ideální kandidát:

  • Znáš základy designu a jsi ochoten si je i doplnit
  • Nedělá ti problém práce v programech Adobe, minimálně Illustrátor a Photoshop
  • Rozumíš designovému procesu od prototypu (wireframu) po předání dat kodérům
  • Jsi týmový hráč a chápeš, že projekty vznikají spoluprací
  • Nedělá ti problém zorganizovat si svou práci a dovedeš jí i odhadovat dopředu
  • Raději se usmíváš než mračíš a nerozhodí tě každý problém​​​
  • Není ti proti srsti připravit občas grafiku "jen" pro malý plakát

​Je to práce pro tebe?

Bezva! Pošli nám svůj životopis na prace@terms.eu. Určitě se ti ozve a domluvíte si společnou schůzku.

O nás

Aktuálně se staráme o téměř 50 tisíc zákazníků v rámci několika značek, produktů a služeb. Je nás už téměř sto kolegů a kolegyň a tvoříme služby pro každý den. Každého nápadu si vážíme a nebojíme se zkusit ho proměnit ve skutečnost.​