Volné místo - Marketér

Marketér od A do Z

Přáli jste si někdy starat se o téměř vlastní produkt, vyvíjet ho a vytvářet kolem něj kompletní marketing? Mít k sobě podporu grafika, kodérů a dalších kolegů v týmu? A také pečovat o vlastní marketingový rozpočet?

Ne? Pak děkujeme, že jste sem zavítali, ale možná tu nejste správně.

Ano? Skvělé, chceme vás poznat! Čtěte dál nebo nám rovnou napište na marketing@gomobil.cz

Proč být marketérem u nás

Náš tým patří pod GoMobil s.r.o., ale v rámci mateřské společnosti BUDEX Holding pečujeme o několik dalších značek - GoMobil, GoSMS, Reago, Cinkly, GoInternet, Beyond, ZOOCO a další. Aktuálně se napříč značkami staráme o více než 50 tisíc zákazníků. Je nás několik desítek kolegů a kolegyň a tvoříme služby pro každý den.

Buďte součástí malého marketingového týmu

Náš tým je zatím čtyřčlenný, i když máme v kanceláři pět židlí. A kdo jsme? Koukněte na fotku zleva: Lukáš (UX designer / grafik), Verča (marketérka), Jája (marketérka) a Milan (marketér a teamleader).

MKTG team building na Moravě 2020

Co budete mít na starosti?

​V marketingovém týmu fungujeme tak, že se každý staráme o jednu až dvě značky. Každý z nás je jejich motorem, vymýšlí kampaně, pracuje na vývoji produktů, hledá, jak pečovat lépe o zákazníky atd.

Společně v týmu věci konzultujeme napříč projekty, neboť zpětná vazba a pomoc je to nejdůležitější. K ruce máme podporu grafika Lukáše, kodérů a samozřejmě i projektových manažerů jednotlivých projektů.

Nyní hledáme marketéra, který se bude primárně starat o značku Cinkly.czPS: Nevylučujeme, že to nemůže být v budoucnu jiná / další značka.

Co vás čeká?

Značný prostor pro kreativní myšlení v rámci značky Cinkly.cz = webový srovnávač služeb (srovnání mobilních služeb, internetu, televize, finančních služeb, pojištění aj.).

Jak značku posunout k novým klientům? Jaké produkty byste si přáli dále vyvíjet? Kterými komunikačními kanály? ...

Cinkly je v současné době online projekt. I proto se vaše aktivity budou ubírat směrem k výkonnostnímu marketingu, práci s webem, analytice, SEO, tvorbě obsahu a PPC. Dlouhodobě se ale může připojit i offline marketing a celkový marketingový mix. To už je na novém marketérovi, jak marketing uchopí.

Samozřejmostí je mít k dispozici rozpočet - bude na vás přinášet návrhy, jak by měl být velký, co přinese nebo do jakých aktivit chcete investice směřovat.

Kde a jak?

Sídlíme v IGY Centru v Českých Budějovicích (alespoň než se dostaví naše nové sídlo v Plané, které bude nejvyšší dřevostavbou v Česku). HomeOffice u nás není sprosté slovo, ba naopak! Za současné situace i běžně je naopak žádoucí a většina z nás pracuje z domova. Ani krátkodobé práce z libovolného koutku světa nejsou zakázané. Jsme si totiž vědomi, že člověk nesmí zakrnět v jedné kanceláři. "Píchačky" nevedeme.

Ideální kandidát:

  • nemusí být expertem v konkrétní oblasti online nebo offline marketingu
  • neměl by nyní googlit "Co je to marketing" a měl by mít již nějakou zkušenost nebo vzdělání v této oblasti
  • nebojí se sám chytit míč a běžet s ním na bránu
  • ví, že SEO nejde zapnout
  • má kreativní i analytické myšlení - vrcholem komunikace pro něj není nápis "sleva/akce/zdarma"