Volné místo - Marketér/ka

Marketér/ka značky GoMobil od A do Z

Přáli jste si někdy starat se o téměř vlastní produkt, vyvíjet ho a vytvářet kolem něj kompletní marketing? Mít k sobě podporu grafika, kodérů a dalších kolegů v týmu? A také pečovat o vlastní marketingový rozpočet?

Ne? Pak děkujeme, že jste sem zavítali, ale možná tu nejste správně.

Ano? Skvělé, chceme vás poznat! Čtěte dál nebo nám rovnou napište na milan.pleva@gomobil.cz

Proč být marketérem u nás

Náš tým patří pod GoMobil s.r.o., ale v rámci mateřské společnosti BUDEX Hub pečujeme o několik dalších značek - GoMobil, GoSMS, Reago, Cinkly, GoInternet, Beyond, ZOOCO a další. Aktuálně se napříč značkami staráme o více než 50 tisíc zákazníků. Je nás několik desítek kolegů a kolegyň a tvoříme služby pro každý den.

Buďte součástí malého marketingového týmu

Naše kolegyně Jája se již brzy začne věnovat svým mateřským radostem a my potřebujeme najít nového člena týmu, který si GoMobil zamiluje a bude za něj bojovat stejně jako to doposud dělala ona. Kdo jsme?

  • Milan (marketér a teamleader)
  • Jája (marketérka GoMobil)
  • Verča (marketérka GoSMS a Reago)
  • Standa (marketér Cinkly)
  • Bára (designerka a grafička - externě)
  • Štěpán (PPC expert - externě)

Co budete mít na starosti?

​V marketingovém týmu fungujeme tak, že se každý staráme o jednu až dvě značky. Každý z nás je jejich motorem, vymýšlí kampaně, pracuje na vývoji produktů, hledá, jak pečovat lépe o zákazníky, tvoří obsah atd.

Společně v týmu věci konzultujeme napříč projekty, neboť zpětná vazba a pomoc je to nejdůležitější. K ruce máme podporu grafičky Báry, PPC experta Štěpána, kodérů a samozřejmě i projektových manažerů jednotlivých projektů.

Nyní hledáme marketéra, který se bude výhradně starat o naši klíčovou značku GoMobil. Nevylučujeme, že to nemůže být v budoucnu jiná / další značka.

Co vás čeká?

Značný prostor pro kreativní myšlení v rámci mobilního operátora GoMobil, který je tu od roku 2013 a pečuje o více než 50 tisíc zákazníků.

Jak značku posunout k novým klientům? Jaké produkty byste si přáli dále vyvíjet? Kterými komunikačními kanály? Jakou komunikací zaujmout a aktivovat stávající zákazníky? ...

Marketing u GoMobil obsahuje z drtivé většiny online aktivity. I proto se vaše kroky budou především ubírat směrem k výkonnostnímu marketingu, práci s webem, analytice, SEO, tvorbě obsahu, newsletterů a PPC. Dlouhodobě se ale může připojit i offline marketing a celkový marketingový mix. To už je na novém marketérovi, jak marketing uchopí a obhájí si.

Samozřejmostí je mít k dispozici rozpočet - bude na vás přinášet návrhy, jak by měl být velký, co přinese nebo do jakých aktivit chcete investice směřovat.

Kde a jak?

Sídlíme v IGY Centru v Českých Budějovicích (alespoň než se dostaví naše nové sídlo v Plané, které bude nejvyšší dřevostavbou v Česku). HomeOffice u nás není sprosté slovo, ba naopak! Každý z nás nějaké dny v týdnu pracuje z domova. Ani krátkodobé práce z libovolného koutku světa nejsou zakázané. Jsme si totiž vědomi, že člověk nesmí zakrnět v jedné kanceláři. "Píchačky" nevedeme.

Na druhou stranu nepreferujeme práci pouze na dálku - externě. Pokud jste z Ostravy a nemáte chuť se přestěhovat nebo dojíždět do města, kde by chtěl žít každý, rádi si s vámi popovídáme, ale dáváme tomu pramalé šance. Osobní kontakt a blízkost jsou pro nás důležité.

Ideální kandidát:

  • nemusí být expertem v konkrétní oblasti online nebo offline marketingu
  • neměl by nyní googlit "Co je to marketing" a měl by mít již nějakou zkušenost nebo vzdělání v této oblasti (někomu stačí 3 měsíce, někomu 3 roky, proto neurčujeme žádnou hranici dosavadních zkušeností - ukažte nám, co ve vás je)
  • miluje obsah, rád tvoří (nejlépe každý den), rád píše a umí psát, ať už na sociální sítě, blogy nebo newslettery
  • nečeká, až mu někdo zadá úkol, nebojí se sám chytit míč a běžet s ním na bránu
  • ví, že SEO nejde zapnout
  • kreativní ale i analytické myšlení - vrcholem kreativity pro něj není nápis "sleva" a vrcholem analýz návštěvnost webu