Datový balíček pro Zónu 1 vám umožní surfovat v EU a okolí za 1,80 Kč/MB bez čerpání ze svého domácího balíčku volných dat. Navíc zcela bezpečně, neboť když balíček vyčerpáte, bude internet v roamingu pro vaše bezpečí zablokován.

Destinace 100 MB
Zóna 1 180 Kč

Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH (21 %)

Kdy a jak si balíček aktivovat?

Datový balíček si aktivujte před svým odjezdem do zahraničí (doporučujeme alespoň dva dny předem). Datum aktivace balíčku si můžete sami nastavit (nejpozději však do 30 dnů). Pokud si přejete balíček aktivovat ihned, zvolte při objednání dnešní datum a data budou aktivována nejpozději do 24 hodin. Balíček lze aktivovat pouze u paušálních služeb (Tarify), nikoli u Předplacenky.

TIP: Balíček si můžete také aktivovat zdarma posláním SMS ve tvaru: EU100 na telefonní číslo 4343.

O aktivaci balíčku budete informování v SMS. Datový balíček bude účtován v měsíci, ve kterém byl aktivován.

  1. Přihlaste se do své Samoobsluhy
  2. Vstupte do mobilní služby, pro kterou si chcete balíček pořídit
  3. ​V menu zvolte položku Roaming
  4. Klikněte na "Koupit balíček"
  5. V následném kroku vyberte den, od kterého chcete mít balíček aktivní (v rozmezí dnes až následujících 30 dní) a nákup potvrďte znovuzadáním svého přihlašovacího hesla
  6. O aktivaci balíčku vás budeme informovat

Na jak dlouho budu balíček mít?

​Datový balíček má platnost 30 dní. V případě že datový balíček v roamingu vyčerpáte, bude datový roaming po zbytek 30 dnů blokován. O vyčerpání balíčku budete informováni v SMS. Po uplynutí 30 dnů od aktivace bude balíček zrušen (bez ohledu na výši jeho vyčerpání) a roaming bude vrácen do původního nastavení.

Co když jsem vyčerpal balíček a potřebuji další?

Budete-li potřebovat data v roamingu znovu aktivovat před vypršením doby 30 dnů, zrušte datový balíček v Samoobsluze (v Přehledu vaší mobilní služby) a můžete si ihned koupit nový datový balíček.