23.10.2016 | Druhé kolo v ringu: GoMobil vs "Pan Výpadek"

Druhé kolo našeho souboje s „panem Výpadkem“ je tady. Pokud jste ještě nezpozorovali, že se pereme s výpadky datové sítě, pak jsme moc rádi. A pokud se naopak s nimi setkáváte dnes a denně, moc děkujeme za trpělivost a podporu. Obraťte se, prosím, na podpora@gomobil.cz a společně vymyslíme, jak vám tyto chvilky zpříjemnit, co nejvíce je to v našich silách.

Uvědomujeme si, že jste naši nejvěrnější fanoušci, kteří na nás vsadili a pevně věříte při pohledu do ringu, že tento souboj brzy vyhrajeme.

Naše pomyslné boxerské rukavice máme stále nandané a pereme se za vaši spokojenost. Našeho protivníka jsme v prvním kole řádně poznali a udělili mu několik zásahů. Stále však nehodil ručník do ringu.

Kdo že je náš protivník?

Během září několikanásobně narostla zátěž sítě našeho poskytovatele. Je to neočekávaný skok a pracujeme na tom, abychom zjistili, co ho způsobilo. Tato skoková zátěž zapříčiňuje přetížení systémů a právě tak se zrodil „pan Výpadek“.

A jak bojujeme?

Pořídili jsme nové a pořádné boxerské rukavice. Pro IT znalce prozradíme, že se jedná o výměnu celého diskového pole. V tomto a příštím týdnu ho testujeme a věříme, že po jeho nasazení bude „pan Výpadek“ sražen na zem a odpočítáván.

Ale abychom nečekali, zasazujeme mu údery už nyní. Vymysleli jsme, jak optimalizovat proces připojování k síti a právě v tomto týdnu ho přivádíme v život. Tím náš soupeř obdrží těžký úder na solar a díky tomu by mělo už nyní k počtu vašich neúspěšných pokusů o připojení ubývat.

Moc děkujeme, že jste v tom s námi a že nám stále fandíte. Vaše hlasy slyšíme a ženou nás vpřed. Budeme vás dále informovat, jak se nám v souboji daří.

S přáním hezkého dne

Celý tým GoMobil