Jednorázová sleva na volání (150 Kč)

Jak slevu získáte?

Zadejte své telefonní číslo do pole pod blokem odměn a my vám odešleme SMS s unikátním slevovým kódem. Ten můžete použít během objednávky našich tarifů.

Jakou slevu získáte?

Jako odměnu za váš příchod vám do vašeho začátku dáme jednorázová slevu na volání ve výši 150 Kč. Hned první měsíce díky tomu ušetříte.

Jak slevu uplatníte?

Během objednávky (například po telefonu) sdělte operátorovi, že chcete uplatnit slevu. Slevu nelze uplatnit na již aktivní službu.

Kolik slev můžete uplatnit?

Na každou objednávku je možné uplatnit pouze jednu slevu. Tedy máte-li více poukázek (slevových kódů), můžete uplatnit pouze jednu z těchto slev.

Kdy a jak slevu dostanete?

Jednorázová sleva na volání je přiznána v případě, že uhradíte dvě po sobě jdoucí faktury za celé zúčtovací období a to do data splatnosti. Druhá faktura musí být vystavena nejpozději za období čtyř měsíců po provedení objednávky.

Příklad:

V březnu máte nárok na připsání odměny 150 Kč, ale provolal jste jen 100 Kč. V takovém případě vám v březnu nepřijde faktura a do dubna se převede sleva 50 Kč. V dubnu provoláte opět 150 Kč a na faktuře uvidíte, že vám z této částky byla odečtena zbývající sleva 50 Kč a proto zaplatíte jen 100 Kč.