Odměna: "Přijďte ve dvou"

Platí pro objednávky od 1.5.2019

Chtěli byste přejít ke GoMobil od svého současného operátora? Vezměte ještě někoho s sebou, získejte odměnu 300 Kč pro každého z vás a navíc možnost volat si mezi doporučenými rok zdarma.

Více o volání mezi doporučenými rok zdarma naleznete zde.

​Jak to funguje?

RinGo chce přejít ke GoMobil a vezme s sebou ještě strejdu Karla. RinGo si vybere tarif a vstoupí do objednávky. Hned v prvním kroku napíše do pole "Doporučitel" Karlovo telefonní číslo. Karel udělá to samé a do pole "Doporučitel" napíše RinGovo telefonní číslo.

Nebo udělají objednávku po telefonu na čísle 799 505 505 a operátorovi sdělí svá telefonní čísla a informaci, že se chtějí vzájemně doporučit.

Každý z nich dostane slevu 150 Kč za to, že někoho doporučili a zároveň 150 Kč za to, že byl někým doporučen. Celkem získávají odměnu ve formě slevy do vyúčtování ve výši 300 Kč pro každého.

Navíc si odteď mohou spolu volat rok zcela zdarma.

A co když potřebují nová čísla?

Podmínkou je, aby alespoň jeden z nich přenášel ke GoMobil své stávající telefonní číslo. Řekněme, že například RinGo přenáší své číslo a Karel potřebuje číslo nové. V takovém případě nejprve udělá objednávku Karel, zvolí si své nové telefonní číslo a do pole "Doporučitel" napíše telefonní číslo RinGa. Poté udělá objednávku RinGo a do pole "Doporučitel" napíše nové telefonní číslo Karla, protože ten už ho nyní zná.​​

Nebo vyřídí jednoduše objednávku po telefonu a sdělí operátorovi, že přichází společně. Je to jednoduché.

Kompletní pravidla programu "Doporuč a získej" naleznete zde.