Co je dobré vědět o nákupu telefonu s tarifem na splátky?

Telefon s tarifem patří přirozeně k sobě stejně jako například běžky a hůlky. Toto spojení vám umožní pořídit si klidně každé dva roky nový telefon a platit za něj měsíční paušál dohromady se svým tarifem.

1. Vyberte si telefon a k němu tarif

Někdo používá telefon na volání, někdo na SMSkování, další na surfování a někteří lidé potřebují trochu nebo hodně všeho. Vyberte si tarif, který vyhovuje právě vám. Můžete ho kdykoli později upravit (min. výše paušálu je 125 Kč).​

​TIP: Telefon se SIM kartou můžete získat s novým telefonním číslem​ nebo k nám jednoduše převedete své současné telefonní číslo

​2. Zjistíme, jaké jsou vaše možnosti splácení

Preventivně předcházíme nepříjemným situacím a proto u vás provedeme malou kontrolu, které říkáme Ověření schopnosti splácet. Stačí nám pár informací o vás, přehled vašich příjmů a kontakt na zaměstnavatele.

​TIP: Zjistěte si svůj průměrný čistý měsíční příjem a kontakt na mzdovou účetní nebo personalistku

​3. Uhradíte kartou první splátku a telefon se SIMkou je na cestě k vám

Než vám telefon zašleme, požádáme vás o uhrazení první splátky. Ta obsahuje kromě splátky telefonu také poštovné a balné. První splátka je z důvodu naší ochrany vyšší než splátky ostatní.

TIP: První splátku lze zaplatit pouze online platební kartou

​4. Telefon budete splácet 24 měsíců, ale už od začátku je váš

Když vám někdo dá movitou věc do pronájmu nebo na leasing, nikdy není vaše. Často ji dokonce musíte vrátit poté, co skončí smluvní doba. U nás tomu tak není. Telefon je od začátku váš. Po první splátce vás čeká 23 dalších zahrnutých do vašeho pravidelného měsíčního vyúčtování.

TIP: Po dvou letech můžete svůj telefon prodat nebo darovat a vzít si od nás nový​

5. Užívejte si nový telefon

Telefony jsou určené pro český trh. Vztahuje se na ně dvouletá záruka.