Akce - Sleva až 1000 Kč pro VIP zákazníky na nákup telefonu

Jste zákazníkem GoMobil, využíváte u nás paušální mobilní služby alespoň šest měsíců a váš paušál vychází na 95 Kč nebo více? Pak můžete získat slevový kód ve výši 500 Kč nebo 1000 Kč na nákup mobilního telefonu. Na oplátku slibujete, že budete služby GoMobil využívat dalších 12 měsíců.

Pravidla akce

Termín akce

Akce je platná od 1.4.2021 do odvolání.

Popis akce

Zákazníci splňující podmínky akce mohou získat slevu 500 Kč nebo 1000 Kč na nákup libovolného mobilního telefonu v e-shopu na eshop.gomobil.cz. Podmínky pro získání slevového kódu jsou:

  • Aktivní paušální mobilní služba (telefonní číslo) po dobu alespoň 6 měsíců od data aktivace služby nebo převodu předplacené služby na službu paušální
  • nebo Aktivní paušální mobilní služba (telefonní číslo) s tarifem JUNIOR nebo ŠEDESÁT+
  • Výše paušálu alespoň 95 Kč*
  • Uhrazené veškeré závazky vůči GoMobil s.r.o.

Výše slevy

Výše paušálu Sleva Uplatnění slevy
95 Kč* - 299 Kč 500 Kč Ke všem produktům v kategorii Telefony a Chytré hodinky
300 Kč a více 1000 Kč Ke všem produktům v kategorii Telefony a Chytré hodinky

* Výše paušálu odpovídá součtu všech paušálních položek ve vyúčtování po odečtení slev. Do paušálních položek patří všechny položky, které platíte pravidelně každý měsíc (například balíčky minut, SMS, dat, vybraný tarif nebo doplňkové služby). Nepatří sem například provolané minuty, odeslané SMS a dokoupená data nad rámec základních balíčků. Čím větší hodnotu služeb využíváte, tím vyšší slevu na nákup zařízení získáváte.

Jak získat slevový kód

Pokud u své služby (telefonního čísla) máte nárok na získání slevového kódu na základě této akce, postupujte dle pokynů níže:

1. Zašlete z daného telefonního čísla SMS na 4343 ve tvaru ESHOP.
2. Do pár minut získáte v SMS odpověď s vaším slevovým kódem nebo informací, že vaše služba nemá nárok na jeho získání.

Jak slevový kód uplatnit v e-shopu

Slevový kód, který vám zašleme v SMS je unikátní a jeho platnost je 30 dní. Doporučujeme kód nikomu nesdělovat. Kód je přiřazen ke službě (telefonnímu číslu), které o něj požádalo pomocí SMS zaslané na číslo 4343. 

1. Vložte slevový kód do příslušného pole v prvním kroku objednávky (viz obrázek níže) a klikněte na Přidat slevový kupón.

2. Následně proběhne kontrola, zdali slevový kód je platný a nebyl ještě použit.
3. Můžete pokračovat v objednávce.

Férová smlouva za podmíněnou slevu

Použitím slevového kódu v objednávce a souhlasem v posledním kroku objednávky uzavíráte pro službu (telefonní číslo), ke které byl slevový kód přiřazen, férovou smlouvu na následujících 12 měsíců.

Více o Smlouvě na dobu určitou