Jak nastavím Inkaso z platební karty?

Své vyúčtování můžete každý měsíc hradit buď jednorázově převodem (díky platební bráně GoPay), Inkasem z bankovního účtu nebo Inkasem z platební karty, na jehož nastavení se nyní podíváme.

Po nastavení Inkasa z platební karty navíc dostanete odměnu!

Co to je Inkaso z platební karty a jak funguje?

Platební brána GoPay, kterou GoMobil využívá, umožňuje provedení opakované platby pomocí platební karty. První platbou dojde k potvrzení nastavení, následné platby probíhají již automaticky.

O své vyúčtování se nemusíte starat, peníze vám budou automaticky strženy z platební karty a to až do maximálního limitu, který si u GoMobil nastavíte.

Částka variabilní dle výše faktury
Maximální limit dle vašeho nastavení od 500 Kč
Frekvence strhávání 1x měsíčně
Datum strhávání variabilní po vystavení faktury
Forma komunikace e-mailem

Jak Inkaso z platební karty nastavím?

Inkaso z platební karty lze nastavit pouze v případě, že máte alespoň jedno neuhrazené vyúčtování a vlastníte platební kartu s možností platby online na internetu.

Upozornění: Inkaso z platební karty je možné nastavit pouze u platebních karet Visa, Visa Electron, MasterCard a MasterCard Electronic.

1. Přihlaste se do Samoobsluhy na muj.gomobil.cz

2. Hned na úvodním souhrnu naleznete své neuhrazené vyúčtování

Pod tlačítkem "Zaplatit online" vidíte možnost, že chcete zavést Inkaso z platební karty. Po zaškrtnutí této možnosti, pokračujte k platbě tlačítkem "Zaplatit online".

GoMobil - inkaso_karta_fin001.png

3. Zadejte údaje o své platební kartě

​Po zobrazení platební brány GoPay zadejte informace o své platební kartě (číslo, platnost a CVC kód). Pokud máte zapamatovanou kartu je možné, že budete moci rovnou zadat kód z SMS potvrzení.

Upozornění: Nezapomeňte, že u své banky musíte mít povolenou možnost platby kartou na internetu, jinak platba neproběhne.

GoMobil - inkaso_karta_fin002.png

4. Dokončete platbu

Po dokončení platby uvidíte v platební bráně informaci "Zaplaceno" a na váš e-mail zašleme informace o vámi nastaveném inkasu.

Upozornění: Pokud by se platba nezdařila, Inkaso z platební karty se nenastaví. V takovém případě, prosím, platbu opakujte.

GoMobil - inkaso_karta_fin003.png

5. Gratulujeme! Vaše Inkaso z platební karty bylo úspěšně nastaveno

O své platby se od této chvíli nemusíte bát. Kdyby se cokoli u vašeho inkasa odehrálo, dáme vám vědět.

TIP: Po první platbě vám byl nastaven automatický limit na Inkasu z platební karty. Ten si můžete kdykoli změnit. Jak na to?

GoMobil - inkaso_karta_fin004.png