Akce - Balíček SPORT ke GoMobil TV na první půlrok jen za 120 Kč / měs. (ukončeno)

Zanechte v dubnu 2022 poptávku na TV balíček SPORT a získejte ho na první půlrok jen za 120 Kč / měsíc. Sledujte ty nejlepší sportovní přenosy z celého světa. Formule 1, fotbal, hokej, tenis, golf, atletika i adrenalinové sporty na jednom místě.

Jak akci získat

Zanechte od 1. do 30. dubna poptávku na www.gomobil.cz/televize. Také nám můžete napsat na podpora@gomobil.cz nebo zavolat na 799505505 (pracovní dny 8-17).

O balíčku SPORT

Standardní cena balíčku SPORT je 189 Kč / měsíc a obsahuje následující sportovní programy:

Fast & Fun Box
Fast & Fun Box
FightBox
FightBox
Eurosport
Eurosport
Eurosport2
Eurosport2
Sport1
Sport1
Sport2
Sport2
Arena sport 1
Arena sport 1
Nova Sport 1
Nova Sport 1
Nova Sport 2
Nova Sport 2
Auto Motor Sport
Auto Motor Sport
Golf Channel
Golf Channel
Sport 5
Sport 5

Popis akce

Zákazníci, kteří od 1.4.2022 do 31.5.2022 zanechají na webu gomobil.cz/televize poptávku na balíček SPORT (popřípadě si ho objednají telefonicky na 799505505 či přes e-mail na podpora@gomobil.cz) ho získají na prvních šest měsíců za zvýhodněnou cenu 120 Kč měsíčně. Akční nabídku lze kombinovat s vyzkoušením GoMobil TV na 30 dní zdarma.

Kdo může akční nabídku získat

Nabídka je určena pouze stávajícím zákazníkům GoMobil, kteří mají aktivní alespoň jednu paušální mobilní nebo internetovou službu a aktivují si nebo již mají aktivní GoMobil TV s libovolným tarifem. Akci nemohou využít zákazníci využívající předplacené mobilní nebo internetové služby, pokud je současně nepřevedou na služby paušální.

Odhlášení služby

Zákazník, který akci využije a balíček si za 120 Kč objedná, má právo ho kdykoliv deaktivovat. Po šesti měsících od aktivace, pokud bude balíček nadále aktivní, bude účtován za standardní cenu uvedenou v Ceníku televizních služeb. Službu lze odhlásit na muj.gomobil.cz dle návodu zde.

Vyzkoušejte GoMobil TV na 30 dní i s balíčkem SPORT jen za 120 Kč. Zanechte poptávku na www.gomobil.cz/televize.