Jak si objednám další SIM kartu?

Pro objednání dalších služeb (mobilní služby, internetové služby, telefony a zařízení) navštivte prosím náš e-shop.

E-shop je nyní určen pouze stávajícím zákazníkům GoMobil a proto se do něj dostanete po přihlášení do Samoobsluhy na muj.gomobil.cz.

Jak postupovat při objednání nové služby

1. Vyberte si tarif

Mezi mobilními službami v e-shopu uvidíte všechny aktuálně nabízené mobilní tarify, které si můžete nyní pořídit. Stačí si jeden z nich vybrat a pokračovat do nastavení tarifu.

2. Nastavte si tarif podle sebe

Vyberte si volné minuty, sms, nastavte data a přiberte i nějaké další vychytávky, pokud to váš vybraný tarif umožňuje. Pokud je vše dle vašich představ, vstupte do objednávky.

3. Rekapitulace

Před tím, než vstoupíte do objednávky, vám pro jistotu zopakujeme vaše nastavení tarifu v rekalitulaci.

4. Projděte online objednávkou

Vyberte si nové telefonní číslo nebo přeneste ke GoMobil již existující od jiného operátora. V dalších krocích zkontrolujte své kontaktní údaje, vyberte typ SIM karty a dopravu. V posledním kroku mrkněte na rekapitulaci a objednávku dokončete.

TIP: Vyplňte v prvním kroku objednávky políčko Doporučitele. Zadejte jakékoli své telefonní číslo u GoMobil a dostanete k oběma číslům odměnu dle Aktuálních pravidel programu "Doporuč a získej".

5. Potvrďte objednávku v e-mailu

Na vaši e-mailovou adresu zašleme e-mail, ve kterém naposledy zrekapitulujeme vaši obejdnávku. Je-li všechno v pořádku, klikněte na tlačítko v e-mailu a objednávku finálně potvrdíte.

6. A je to!

Vaši novou SIM kartu jsme již začali pro vás připravovat. Jakmile bude zásilka hotová, dáme vám vědět.