Co najdu v Úvodním souhrnu po přihlášení?

Na úvodní stránku se dostanete ihned po přihlášení. Co na ní naleznete?

1. Historii výdajů za všechny vaše služby

​Podívat se můžete přehledně na posledních 6 měsíců. Některé měsíce ještě nemají uzavřenou fakturaci a proto je vidíte šedě. Červeně jsou vyobrazeny měsíce, kde ještě není vyúčtování uhrazeno a modře měsíce, ve kterých je vše v pořádku zaplaceno.

U měsíců s uzavřenou fakturací naleznete také celkovou částku, variabilní symbol, datum splatnosti, můžete se podívat online na detail vyúčtování a nebo stáhnout PDF.

45791363.png

2. Informaci o stavu vašeho vyúčtování

V pravém sloupci naleznete informaci o tom, zdali jsou vaše vyúčtování v pořádku nebo čekají na uhrazení. Pokud máte nějakou fakturu nezaplacenou, vidíte obdélník Vyúčtování červeně. V něm objevíte informaci o celkové částce, do kdy je zapotřebí ji zaplatit, možnost přímo zaplatit vyúčtování online, stáhnout nezaplacenou fakturu v PDF a nebo přejít na Nastavení způsobu plateb, kde si můžete nastavit inkaso. 

Pokud máte nastavené inkaso, jste o tom v obdélníku Vyúčtování informováni a fakturu v takovém případě neplaťte.

45791365.png

3. Rozcestník vašich služeb

​Dole na úvodním souhrnu vidíte přehled vašich služeb a to Mobilních služeb, Telefonů a zařízení a Internetu na doma. U každé služby je informace, zdali je služba aktivní. Kliknutí na danou službu vstoupíte přímo do Přehledu a nastavení konkrétní služby.

Nezapomeňte také navštívit GoMobil E-shop.

45791366.png

4. Menu

Co vše naleznete v menu (shora):

  • Logo GoMobil - Slouží jako odkaz na Úvodní souhrn
  • Tlačítko pro zmenšení menu - Vedle loga naleznete tlačítko v podobě tří čar, jehož prostřednictvím si můžete menu zúžit. Takovou věc jistě oceníte třeba na tabletu.
  • Osobní profil - Pod svým jménem naleznete vyúčtování (celkový přehled), nastavení plateb (inkaso, převodem), osobní údaje, změnu hesla pro přihlášení a možnost odhlásit se
  • Ikony (zleva) - Úvodní souhr, E-shop GoMobil, Centrum nápovědy
  • Moje služby - Zde si můžete vybrat konkrétní službu, kterou chcete nastavit​

45791367.png