Akce - Modem/router na splátky k Internetu na doma (ukončeno)

Pravidla akce

Termín akce

Akce platí od 00:00:00 dne 1.11.2021 do 23:59:59 dne 30.4.2022.

Popis akce

Objednejte si během doby trvání akce některý z tarifů Internetu na doma (kromě tarifu 8 Mb/s) nebo si ke svému stávajícímu tarifu objednejte nový modem nebo router a získejte ho na splátky již od 50 Kč měsíčně.

Služby, kterých se akce týká

Akce platí pro stávající zákazníky GoMobil, kteří si během akce objednají některý z tarifů Internet na doma (kromě tarifu 8 Mb/s) nebo si ke svému stávajícímu tarifu objednají nové zařízení (modem/router).

Modem nebo router na splátky si mohou objednat jen stávající zákazníci, kteří mají aktivní minimálně jednu paušální mobilní službu (telefonní číslo) u GoMobil. Zákazníci s předplacenou službou si zařízení na splátky pořídit nemohou.

Jak získat modem nebo router na splátky

Není to nic těžkého. Stačí si vybrat některý z tarifů Internetu na doma (kromě tarifu 8 Mb/s) na www.gointernet.cz a k němu příslušné zařízení (modem nebo router).

TIP: Aktuální nabídku zařízení najdete ve své Samoobsluze po přihlášení nebo nám můžete zavolat na 799505505 (pracovní dny 8-17), případně napsat na podpora@gomobil.cz a my vám se vším pomůžeme.

Po zřízení služby Internet na doma vám zašleme na dobírku nastavený modem nebo router. Dobírka již bude zahrnovat první splátku a také poštovné a balné. Nelekněte se, že je první splátka vyšší:

  1. Obsahuje poštovné a balné.
  2. Chrání nás před zneužitím, spekulanty a jinými podvodníky. Chceme poskytovat kvalitní služby všem lidem, jejichž úmysly jsou bez triků a háčků stejné jako ty naše. Preventivně se proto chráníme neboť právě první vyšší splátka často takové lidi odradí. 

Jak dlouho budu modem/router splácet?

Modem nebo router budete splácet 24 měsíců. První splátku hradíte dobírkou při převzetí zařízení a poté 23 splátek, které budete hradit měsíčně společně s vyúčtováním za tarif.

Zařízení Cena zařízení První splátka Měsíční splátka na 23 měsíců
TP-LINK EC230-G1 WiFi router 1699 Kč 549 Kč 50 Kč
TP-LINK TD-W9960 VDSL/ADSL modem 1699 Kč 549 Kč 50 Kč
TP-LINK Archer VR300 VDSL/ADSL modem 2179 Kč 569 Kč 70 Kč

Modem nebo router, který si vyberete k tarifu Internetu na doma je od začátku váš, nejde o žádný pronájem či leasing. 

Zařízení jsou určena pro český trh a vztahuje se na ně dvouletá záruka.

Co když budu chtít Internet na doma zrušit?

Jakmile nás požádáte o zrušení služby Internet na doma, ke které jste si vybral/a modem nebo router na splátky nebo vám bude služba Internet na doma zrušena z důvodu neplacení za služby, budou vám jednorázově vyúčtovány zbývající neuhrazené splátky.