Kde u Vodafone najdu OKU?

OKU kód pro zákazníky s tarifem (paušální služba)

1. Přihlaste se do internetové samoobsluhy

Nejdřív je potřeba se přihlásit do aplikace Můj Vodafone na internetových stránkách https://www.vodafone.cz/muj/prihlaseni. Doporučujeme zadat telefonní číslo, pro které chcete OKU kód řešit, a administrátorské heslo.

2. Najděte "Služby"

Teď je potřeba dostat se do do záložky "Služby" v horním hlavním menu a sjeďte myší až téměř dolů - do sekce SIM karta a telefon.

 

3. Zobrazte si OKU

OKU kód najdete téměř až v poslední tabulce na konci stránky v sekci "SIM karta a telefon". Pak stačí u řádku "Kódy pro přenos čísla" kliknout na "Zobrazit".

V další kroku je důležité zatrhnout možnost "Vyřeším si sám" a klikněte na "Zobrazit".

Objeví se vyskakovací okno a zároveň vám během pár sekund přijde SMS s ověřovacím kódem, který zadáte do formuláře. Po opsání kódu z SMS klikněte na tlačítko "Pokračovat".

Pokud vám SMS s kódem nedorazí, je možné i opětovně zaslat kliknutím na "Zaslat kód znovu".

 

A je to! Po zadání ověřovacího kódu se objeví váš OKU kód.

OKU kód pro předplacenou kartou (kredit)

1. Jednorázově se přihlaste do internetové samoobsluhy

Nejdřív je potřeba se jednorázově přihlásit do aplikace Můj Vodafone na internetových stránkách https://www.vodafone.cz/muj/prihlaseni. Pod přihlašovacím formulářem najdete "Mám předplacenou kartu".

Zde zadáte své telefonní číslo, na kterém máte kredit od Vodafonu a necháte si do SMS zprávy poslat jednorázové přihlašovací heslo. Heslo pak opíšete do přihlašovacího formuláře.

2. Najdete svůj OKU kód

Po přihlášení do aplikace Můj Vodafone budete postupovat úplně stejné jako zákazníci s tarifem (paušální službou).