Více o SIM do chytrých hodinek

Pořiďte si do svých chytrých hodinek SIM kartu GoMobil a budete díky tomu volat, přijímat hovory, psát SMS zprávy nebo používat WhatsApp, aniž byste museli mít telefon.

Při nákupu hodinek dávejte pozor, abyste si vybrali ty, které obsahují SIM slot, do kterého můžete SIM kartu vložit.

Chytré hodinky se slotem jsou ideální pro nenároční uživatele, kteří nutně nepotřebují využívat některé aplikace anebo se zabývat propojováním chytrých hodinek s mobilem. Velmi často najdou využití například u dětí, které ještě nemají mobilní telefon.

Jak aktivovat SIM kartu se dozvíte zde.

Vyberte si tarif

Vyberte si jeden z aktuálně nabízených tarifů, uzpůsobte ho podle svých představ a změňte ho třeba každý měsíc. Internet můžete mít zcela vypnutý, využívat Platím, co stáhnu nebo si pořídit k tarifu datový balíček. Je to jen na vás.

Aktuálně nabízené tarify najdete v Samoobsluze nebo na webových stránkách www.gomobil.cz.
 

Když SIM kartu nepotřebujete, uspěte ji

Uspání služby znamená, že vaše služba (SIM karta) není aktivní a nelze ji využívat. Telefonní číslo vám nezrušíme, jen ho až na 6 měsíců uspíme. Během této doby si můžete SIM kartu kdykoliv probudit zpět nebo opakovaně prodlužovat šestiměsíční režim spánku.

Jednorázovou částku vám zahrneme do vašeho posledního měsíčního vyúčtování. Jak uvést SIM kartu do režimu spánku najdete zde.