Akce - GoTV Pohodová na 30 dní na zkoušku zdarma

Pořiďte si v období trvání akce službu GoTV ve variantě Pohodová a získejte ji na 30 dní zcela zdarma.

Pravidla akce

Termín akce

Akce platí od 1.9.2022 do odvolání.

Popis akce

Zákazníci GoMobil mohou získat službu GoMobil TV s Tarifem GoTV Pohodová zdarma na období 30 dní. Během této doby nebude tarif zákazníkovi účtován.

Kdo může akční nabídku získat

Nabídka je určena pouze stávajícím zákazníkům GoMobil, kteří mají aktivní alespoň jednu paušální mobilní nebo internetovou službu. GoMobil TV si nemohou pořídit zákazníci využívající předplacené mobilní nebo internetové služby, pokud je současně nepřevedou na služby paušální.

Akční nabídku může zákazník využít pouze 1x za dobu trvání smluvního vztahu.

Jak akci získat

Službu GoMobil TV si lze aktivovat na muj.gomobil.cz dle návodu zde. Při objednávce tarifu GoTV Pohodová musí zákazník použít promo kód GOTVPOH30.

Odhlášení služby

Zákazník, který akci využije a službu si zdarma na zkoušku aktivuje, má právo ji bezplatně deaktivovat během běžící doby 30 dní. Pokud tak neučiní, služba bude nadále aktivní a to za standardní cenu uvedenou v Ceníku televizních služeb. O odhlášení služby lze požádat na můj.gomobil.cz dle návodu zde.

Akce se nevztahuje na doplňkové balíčky, které si zákazník může k tarifu přikoupit a které mu budou účtovány standardním způsobem.