Jak se za službu GoTV platí?

Za službu GoMobil TV budete platit stejně jako za vaše mobilní služby, tedy zpětně za předchozí měsíc. Na své faktuře naleznete součet vámi zvoleného tarifu a doplňkových balíčků, které jste měli v daném měsíci aktivní.

Kdy službu / balíčky účtujeme

Služba (tarif) a doplňkové balíčky jsou účtovány v den aktivace a jsou aktivní vždy jeden měsíc. Pokud v průběhu měsíce nedojde k jejich odhlášení, jsou automaticky prodlužovány na další období.

  • Pokud si aktivujete službu / balíček první den v měsíci, bude aktivní do posledního dne v měsíci. Například při aktivaci 1.3. (první den v měsíci) bude vaše služba aktivní do 31.3. (poslední den v měsíci).
  • Pokud si aktivujete službu / balíček poslední den v měsíci, bude aktivní do předposledního dne následujícího dne v měsíci. Například při aktivaci 31.1. (poslední den v měsíci) bude vaše služba aktivní do 27.2. (předposlední den v měsíci).
  • Pokud si aktivujete službu jiný libovolný den v měsíci, bude vám platit do příštího měsíce do předchozího dne. Například při aktivaci 8.2. bude vaše služba aktivní do 7.3.

Jak za službu zaplatit

Za GoMobil TV budete platit společně s vaší fakturou za ostatní mobilní nebo internetové paušální služby. Vyúčtování naleznete na společně faktuře zasílané nejčastěji kolem 10. dne v měsíci.