Ježíšek 2021 - Filmový balíček Dětský nebo Dokumentární na 30 dní zdarma (ukončeno)

Nárok na vybraný balíček zdarma mají všichni zákazníci GoMobil od 24.11. - 31.12.2021 za níže stanovených podmínek.

  • Podmínkou pro získání vybraného balíčků zdarma je aktivní paušální mobilní služba (telefonní číslo) a služba GoMobil TV.
  • Na balíček nemají nárok zákazníci, u nichž existují neuhrazené závazky vůči GoMobil s.r.o.
  • Akce se nemohou účastnit zaměstnanci, rodinní příslušníci a spolupracující osoby GoMobil s.r.o. a jiných sesterských společností.

Popis dárku

Ke GoMobil TV si můžete zdarma na 30 dní objednat balíček Dětský nebo balíček Dokumentární. Balíčky nelze kombinovat a objednat si na zkoušku zdarma oba dva.

Balíček budete mít aktivní po dobu 30 dní zcela zdarma a následně za standardní cenu. Pokud zjistíte, že vám balíček nevyhovuje, můžete ho bezplatně během prvních 30 dní odhlásit a nezaplatíte za něj ani korunu.

Jak balíček aktivovat

Pokud ještě nemáte službu GoMobil TV

  1. Objednejte si službu GoMobil TV s libovolným tarifem na https://muj.gomobil.cz/e-shop.rozcestnik/televize

Jakmile máte službu GoMobil TV

  1. Přihlaste se do Samoobsluhy na muj.gomobil.cz.
  2. Vstupte do detailu své služby GoMobil TV. Můžete tak učinit buď přes hlavní menu nebo přes sekci Televize na Úvodním souhrnu.
  3. Vyberte si balíček Dětský nebo Dokumentární a klikněte na “Koupit”. V rekapitulaci budete vyzváni, abyste znovu zadali své heslo, který se přihlašujete do Samoobsluhy.
  4. A je to! Balíček vám během pár vteřin aktivujeme a ve vaší GoMobil TV se odemknou programy, které balíček obsahuje.

Pokud si nebudete vědět rady, neváhejte a zavolejte nám na Zákaznickou linku 799505505 (Pracovní dny 8-17) nebo napište na podpora@gmobil.cz. Rádi vám pomůžeme.