Jak uvedu SIM kartu do režimu spánku?

Odjíždíte na dlouhou dovolenou nebo používáte naši SIM kartu třeba jen v létě? Uspěte svou službu až na 6 měsíců a šetřete tak své výdaje.

Jak to funguje?

Uspání služby znamená, že vaše služba (SIM karta) není aktivní a nelze ji využívat. Telefonní číslo vám nezrušíme, jen ho až na 6 měsíců uspíme. Během této doby si můžete SIM kartu kdykoliv probudit zpět nebo opakovaně prodlužovat šestiměsíční režim spánku.

Upozornění: Nelze uspat služby, ke kterým jste uzavřel/a férovou smlouvou na dobu určitou a ta ještě neuběhla. Dále služby, ke kterým jste si objednal/a telefon nebo jiné zařízení na splátky a ještě ho nesplatil/a. A také služby, u kterých máte naplánovanou změnu tarifu (tu je zapotřebí nejprve zrušit).

Kolik stojí uspání SIM karty?

  • 100 Kč na 6 měsíců

Jednorázovou částku ve výši 100 Kč vám zahrneme do vašeho posledního měsíčního vyúčtování.

Jak nastavíte u služby režim spánku?

  1. Přihlaste se do své Samoobsluhy na muj.gomobil.cz
  2. Vstupte do přehledu služby, kterou si přejete uspat
  3. Na Přehledu dole naleznete možnost "Uspat SIM kartu"
  4. Vyberte si ve formuláři, zdali chcete službu uspat od zítra nebo až od 1. dne příštího měsíce
  5. Nastavení potvrďte a je to - SIM kartu uvedeme do režimu spánku

Obrázek

Upozornění: Službu uspíme vždy několik hodin před termínem, který jste si pro uspání zvolil/a. Vyberete-li si například zítřek, SIM kartu uspíme už dnes mezi 22:00 - 00:00. Nelekněte se proto, že vám služba přestane fungovat o chvíli dříve.

Jak SIM kartu probudíte zpět?​

Pro opětovné probuzení SIM karty nás stačí kontaktovat na podpora@gomobil.cz nebo na Zákaznické lince 799 505 505 (pracovní dny 8-17). Můžete tak učinit kdykoli v průběhu 6 měsíců. Částka za uspání SIM není nijak poměrově krácena, pokud SIM probudíte například už po jednom měsíci spánku.

TIP: Pokud SIM kartu probudíte v ten samý měsíc, kdy jste ji uspal/a, nebudete platit částku 100 Kč, ale svůj tarif zaplatíte za plnou standardní měsíční cenu. Pokud by váš původní tarif po probuzení SIM karty již nebyl v naší nabídce, probereme společně, jaký nový tarif byste si přál/a nastavit.

Co se stane, když SIM kartu po 6 měsících neprobudíte?

Pokud vaši SIM kartu během doby 6 měsíců neprobudíte, zašleme vám zálohový list ve výši 100 Kč na dalších 6 měsíců. Pokud jej neuhradíte, bude následně vaše číslo nenávratně zrušeno.