Akce - Přiveďte čtvrtého a získejte 6 GB dat jen za 120 Kč (ukončeno)

Termín akce

Akce platí od 00:00:00 dne 21. ledna 2019 do 23:59:59 dne 31. ledna 2019.

Popis akce

Zákazníci, kteří mají pod sebou 3 aktivní paušální mobilní služby (SIM karty s tarifem) a v období akce provedou objednávku další paušální mobilní služby pod svým kontaktem (například přivedou dalšího člena rodiny), získají na každý kalendářní měsíc po dobu jednoho roku 4x dokup 1,5 GB za 30 Kč = celkem 6 GB za 120 Kč.

Kdo může akční dokup získat

Akce se týká pouze vybraných zákazníků, kteří mají u GoMobil 3 aktivní paušální mobilní služby (SIM karta s tarifem) a v období platnosti akce provedou objednávku na další paušální mobilní službu. Akční dokup lze provést pouze na telefonní čísla, která mají aktivní datový balíček (nelze provést u Internetu Platím, co stáhnu). 

Jak získat VIP dokup

Zákazníci si mohou zvýhodněný dokup 1,5 GB za 30 Kč objednat zasláním SMS ve tvaru DOKUP1500VIP na číslo 4343. Pod jedním kontaktem lze provést VIP dokup celkem 4x během kalendářního měsíce.

Jednorázový zvýhodněný dokup je možné aktivovat pouze v případě, že pod svým kontaktem budete mít aktivní minimálně 4 paušální mobilní služby. Pokud kdykoli v budoucnu nějaké služby ukončíte a počet aktivních služeb pod vaším kontaktem se sníží opět pod čtyři, VIP dokup již nebudete moci provést.

VIP dokupy lze uplatňovat po dobu 12 měsíců od data aktivace nové paušální mobilní služby, která byla objednána v rámci této akce.

Čerpání dat má stejné podmínky jako standardní dokupy dat.