Jak mohu zaplatit?

Své vyúčtování uhraďte nejpozději do data splatnosti uvedeného na faktuře. Je zapotřebí, aby peníze byly připsány na účtu GoMobil nejpozději v tento den. Doporučujeme zvolit rychlé způsoby platby (platební kartou, online bankovním převodem, terminály Sazka).

TIP:  Zřízení inkasa z platební karty je nejpohodlnější způsob placení vyúčtování.

Nechci se každý měsíc starat o placení faktury

Platba inkasem z platební karty - Pokud pro platby využíváte rádi platební kartu, je pro vás tento způsob ideální. Zjistěte více o inkasu zde.

Platba inkasem z bankovního účtu – Inkaso je vhodné pro služby, kde je částka variabilní. Podívejte se na návod, jak si zřídit inkaso z bankovního účtu zde.

Chci mít zaplaceno ihned

Platební kartou – Platba prostřednictvím vysoce zabezpečené 3D Secure platební brány. Nutností je, aby vaše karta umožňovala platby na internetu. Platba je ihned připsána na náš účet. Zaplatit můžete pomocí karet:

  • MasterCard
  • Maestro
  • Visa
  • Visa Electron

NOVINKA: Terminály SAZKA - Zaplatit fakturu nebo si dobít kredit můžete na terminálech společnosti Sazka a.s. mimo poboček České pošty. Obsluhu požádejte o uhrazení faktury a nadiktujte jí číselný kód nebo ukažte čárový kód. Platba na terminálu stojí 21 Kč.

Online bankovním převodem - Bezpečná, komfortní a okamžitá platba z Vašeho standardního internetového bankovnictví bez nutnosti vyplňování platebního příkazu.

Expresním bankovním převodem - Zrychlená varianta standardního bankovního převodu v rámci jedné bankovní instituce, kdy jste instruován k platbě u stejné banky jako je ta Vaše.

GoPay peněženkou - GoPay je rychlý a bezpečný platební nástroj pro veškeré drobné platby. Přes GoPay platíte ZDARMA za zboží a služby u obchodníků. GoPay účet je založen během platby na zadanou emailovou adresu. V případě založeného GoPay účtu stačí provést přihlášení HESLEM a potvrdit platbu z aktuálního zůstatku nebo provést DOBITÍ přes vybranou platební metodu. Platba je ihned provedena.

Preferuji standardní metody platby

Na pobočce Fio banky – Platbu provedete vkladem dané částky přímo na náš účet. Platba bude zaznamenána následující pracovní den.

Bankovním převodem – Provedete jednorázovou platbu přes Váš bankovní účet a to dle námi zaslané výzvy k platbě / údajů na faktuře.

Složenkou – Zpracování této platby může trvat 3 – 5 pracovních dnů. Předvyplněná složenka není součástí faktury. Složenku typu A si zákazník vyzvedne na České poště, a.s. a vyplní jí dle námi zaslané výzvy k platbě na zadanou emailovou adresu.