Pravidla pro získání bonusu 3000 Kč s GoEnergy

Propojení GoMobil a GoEnergy

GoEnergy je česká společnost a dodavatel elektrické energie. Stejně jako GoMobil patří do holdingu BUDEX HUB s.r.o., jedná se tedy o sesterské společnosti. Díky tomu mohou zákazníci GoMobil získat při přechodu ke GoEnergy bonus 3000 Kč.

Podmínky získání bonusu 3000 Kč

Období trvání akce je od 01.04.2024 do odvolání. Nárok na bonus 3000 Kč vzniká zákazníkům GoMobil, kteří v období trvání této akce uzavřou smlouvu s GoEnergy a následně dojde k zahájení dodávky elektrické energie. Bonus poté může uplatnit:

1) Sám zákazník GoEnergy, pokud jsou na něj vedeny i služby u GoMobil

NEBO

2) Osoba v příbuzenském vztahu k zákazníkovi GoEnergy, na kterou jsou vedeny služby od GoMobil, a která má s ním zároveň shodné trvalé bydliště (např. manželka zákazníka GoEnergy)

Vyberte si odměnu

1) sleva 3000 Kč na mobilní telefon
Získejte jednorázový slevový kód v hodnotě 3000 Kč na nákup nového telefonu. Aktuální nabídku telefonů najdete na eshop.gomobil.cz. Na oplátku slibujete, že budete služby GoMobil využívat dalších 12 měsíců.

Kdy vzniká nárok na slevu? 

Zákazník získá jednorázový slevový kód ve výši 3000 Kč na nákup mobilního telefonu po uhrazení první faktury nebo zálohy u GoEnergy. A zároveň bude mít včas ve splatnosti uhrazené faktury u GoMobil. 

Slevový kód vás nijak neomezuje při výběru vašeho telefonu. Vybrat si můžete jakýkoliv telefon, ať už jeho cena převyšuje, nebo je nižší než hodnota slevového kódu. V případě výběru levnějšího telefonu nevyužitá část slevy propadá. U dražšího telefonu rozdíl doplatíte. Poštovné je vždy zvlášť a hradí se na základě výběru poštovného v sekci "doprava a platba". Osobní odběr je zdarma.

Jak slevový kód uplatnit v e-shopu

Slevový kód, který vám zašleme v SMS je unikátní a jeho platnost je 30 dní. Doporučujeme kód nikomu nesdělovat. Kód je přiřazen ke službě (telefonnímu číslu), které o něj požádalo pomocí SMS zaslané na číslo 4343.

  1. Vložte slevový kód do příslušného pole v prvním kroku objednávky a klikněte na Přidat slevový kupón.
  2. Následně proběhne kontrola, zdali slevový kód je platný a nebyl ještě použit.
  3. Můžete pokračovat v objednávce.

Férová smlouva za podmíněnou slevu

Použitím slevového kódu v objednávce a souhlasem v posledním kroku objednávky uzavíráte pro službu (telefonní číslo), ke které byl slevový kód přiřazen, férovou smlouvu na následujících 12 měsíců.

V případě ukončení služeb u GoMobil nebo u GoEnergy dojde k porušení závazku a bude vyžadováno doplacení slevy, která byla poskytnuta na hardware.

NEBO

2) měsíční sleva až 250 Kč do vyúčtování
Slevu 3000 Kč vám rozdělíme do vašeho vyúčtování za služby GoMobil. Ušetříte tak až 250 Kč měsíčně po dobu jednoho roku.

Kdy slevu připíšeme?

Maximální měsíční sleva 250 Kč bude připsána zákazníkovi do vyúčtování po uhrazení první faktury nebo zálohy u GoEnergy. A zároveň bude mít včas ve splatnosti uhrazené faktury u GoMobil. Zároveň musí mít zákazník v době uplatnění bonusu alespoň jednu aktivní službu u GoMobil s libovolným tarifem a nesmí mít vůči GoMobil závazky po splatnosti. Sleva se nevztahuje na využité služby třetích stran.

Výše přiznané slevy se pohybuje dle měsíčního vyúčtování. Maximální měsíční sleva je 250 Kč. Pokud měsíční slevu nevyčerpá zákazník celou, zbylá část propadá a nepřevádí se do dalšího měsíce.

V případě ukončení služeb u GoMobil nebo na GoEnergy nárok na měsíční slevu automaticky zaniká.

Příklad, aneb jak to funguje?

#1 Karel je stávající zákazník GoMobil a rozhodl se ušetřit za elektrickou energii s GoEnergy. Uzavřel tedy smlouvu pod svým jménem s GoEnergy. Karel má díky tomu nárok na bonus. Vybral si formu slevy do vyúčtování na služby od GoMobil. Ušetří tak až 250 Kč měsíčně po dobu jednoho roku.

Karlův bonus bude použit jako sleva do jeho vyúčtování za paušální služby. Karel si nastavil u GoEnergy měsíční vyúčtování služeb a má aktivní služby GoMobil. Sleva do vyúčtování GoMobil se mu započítá následující zúčtovací období po připsání první platby za vyúčtování služeb GoEnergy. Pokud je jeho fakturovaná částka za měsíc 200 Kč a sleva je až 250 Kč, bude fakturovaná částka odečtena celá ale zbylých 50 Kč z bonusu se mu nepřevádí do dalšího měsíce. Může si však zapnout novou službu nebo změnit tarif, aby měsíční maximální slevu 250 Kč využíval celou po dobu jednoho roku.

#2 Jana je stávající zákazník GoMobil a rozhodla se ušetřit za elektrickou energii s GoEnergy. Smlouvu s GoEnergy uzavřel pod svým jménem její manžel Pavel, který má zároveň i stejné trvalé bydliště. Pavel při uzavírání smlouvy s GoEnergy uvedl, že jeho manželka využívá služby GoMobil. Jana si díky tomu mohla vybrat bonus a využila jednorázový bonus 3000 Kč ve formě slevového kódu na nákup mobilního telefonu.

Janin slevový kód ve výši 3000 Kč bude použit jako sleva na nový mobilní telefon v e-shopu eshop.gomobil.cz. Po té, co Pavel uhradí první faktury nebo zálohy u GoEnergy, dorazí Janě informace o získání nároku na slevový kupón. Ta si zašle požadavek o unikátní kód, se kterým lze na eshop.gomobil.cz využít získanou slevu. Platnost unikátního kódu je 30 dnů od jeho vyžádání.