Jak zaplatím za GoInternet?

Za připojení k GoInternetu se platí buď zálohově nebo fakturou za předchozí měsíc.

Kdy budu platit fakturu?

Pokud jste zákazníkem GoMobil a máte aktivní paušální mobilní službu, za GoInternet zaplatíte fakturou za předešlý měsíc. 

Kdy budu platit zálohový list?

V případě, že u GoMobil nemáte aktivní paušální mobilní službu, pošleme vám každý měsíc zálohový list, jehož zaplacením si připojení předplatíte na následující období.

Jak a kdy mám zaplatit první zálohový list?

V den aktivace vašeho připojení vám vystavíme a na váš e-mail zašleme první ZL. Splatnost ZL je 5 dní ode dne vystavení. Přehled způsobů, jak zaplatit ZL, naleznete zde.

V případě, že nestihnete ZL zaplatit do splatnosti, obdržíte e-mailem upozornění o provedení platby. Pokud od vás ani po tomto upozornění neobdržíme platbu, zašleme vám poslední upomínku. Po ní následuje v případě nezaplacení zrušení připojení GoInternet.

Jak a kdy mám platit další zálohové listy?

Po zaplacení prvního ZL jsou následující ZL vystavovány 10 dní před začátkem období, na které si služby GoInternet předplácíte

Pokud je vám například první ZL vystaven 15. den v měsíci, druhý ZL je vám vystaven 10 dní před 15. dnem v následujícím měsíci. Další ZL jsou vystaveny stejným způsobem vždy 10 dní před začátkem období, na které si služby GoInternet předplácíte.