Kde u T-Mobile najdu OKU?

OKU kód pro zákazníky s tarifem (paušální služba)

1. Přihlaste se do internetové samoobsluhy

Nejdřív je potřeba se přihlásit do aplikace Můj T-Mobile na internetových stránkách https://www.t-mobile.cz/muj-t-mobile. Pokud si nepamatujete své uživatelské jméno a heslo, můžete využít možnosti jednorázového přihlášení pomocí SMS zprávy.

2. Znáte své heslo pro komunikaci?

ANO

Výborně, ušetříte si čas s jeho hledáním. Můžete rovnou přejít na krok č. 3. 

NE

Klikněte v horním menu na sekci "Smlouva" a pak na dlaždici "SIM karta".

V detailu sjeďte dolů a tam uvidíte "Heslo pro komunikaci". Aby se vám zobrazilo, je nejdřív potřeba vyplnit vaše rodné číslo a potvrdit. Poté se vám objeví vašeho aktuální heslo pro komunikaci.

3. Zobrazte si OKU

Klikněte v horním menu na sekci "Smlouva" a tam najdete "Přehled smluv". Pokračujete tlačítkem "Zobrazit".

Sjeďte myší maličko dolů a uvidíte veškeré služby, které u T-Mobile využíváte. U každé z nich uvidíte textový odkaz Zobrazit kód účastníka (OKU). 

Potom je třeba vyplnit vaše Heslo pro komunikaci. Buď jej znáte, nebo jste si ho v předchozím kroku odemkli pomocí rodného čísla. 

A je to! Toto je váš OKU kód.

OKU kód pro předplacenou kartu (kredit)

1. Jednorázově se přihlaste do internetové samoobsluhy

Nejdřív je potřeba se jednorázově přihlásit do aplikace Můj T-Mobile na internetových stránkách https://www.t-mobile.cz/muj-t-mobile. Pro přihlášení využijte formulář "Pomocí SMS", kde stačí zadat vaše telefonní číslo a kliknout na "Odeslat SMS". Pak už jen stačí opsat heslo, které obdržíte do svého mobilního telefonu. 

2. Zobrazte si OKU

Dostanete se do detailu vašeho čísla u Můj T-Mobile. V horním menu najedete do karty "Smlouva" a kliknete do sekce "PUK kódy".

Sjedete myší dolů a tam najdete Ověřovací kód účastníka (OKU). Pak stačí je kliknout na "Zobrazit OKU"

A je to! Toto je váš OKU kód.