Pravidla odměny "1GB ZDARMA za dobití" platná od 15.6.2018

Akce platí do odvolání

Při dobití kreditu kreditu online nebo v síti našich partnerů můžete požádat SMSkou na 4343 ve tvaru ZDARMA1GB o datový balíček 1GB zdarma.

Minimální dobíjená částka pro získání bonusového datového balíčku je 300 Kč. Datový balíček má platnost 30 dní od dobití, poté je ukončen a data jsou vám blokována. K ukončení datového balíčku dojde uplynutím lhůty 30 dnů nebo vyčerpáním objemu 1 GB dat.

Akci "1GB Zdarma" nelze kombinovat s akcí "Dvojnásobný kredit za dobití" v rámci jednoho dobití. Za každé dobití lze čerpat pouze jednu výhodu.

Datový balíček je určen pouze pro čerpání v ČR. Pokud budete využívat data v zahraničí, budou vám účtována po jednotkách s maximální spotřebou dat určenou limitem EU 1225 Kč bez DPH.

Pokud si dobijete dvakrát za sebou za 300 Kč, lze odměny kombinovat. Za první dobití si například zvolíte odměnu bonusového kreditu a za druhé pak datový balíček 1 GB Zdarma. Budete tak mít jak bonusový kredit, tak 1 GB zdarma. Nelze však kombinovat dvakrát 1 GB zdarma. Je třeba vyčerpat původní balíček 1 GB zdarma.

Ringo si dobije kredit za 300 Kč a zvolí si odměnu dvojnásobného kreditu. Obdrží tedy dalších 300 Kč navíc. Ten samý den si dobije znovu za 300 Kč a tentokrát pošle SMS ve tvaru ZDARMA1GB a dostane tedy 1 GB zdarma. Když volá a SMSkuje, čerpá nejprve ze svého bonusového kreditu a navíc má 1 GB zdarma. Jakmile vyčerpá bonusový kredit a 1 GB dat, začne využívat svůj základní kredit. Pokud by bonusový kredit a 1 GB balíček dat do 30 dnů nevyužil a během této doby si znovu nedobil, jeho obě odměny propadají.