Akce - Balíček HBO + HBO MAX na 3 měsíce za 99 Kč měsíčně (ukončeno)

 

Vyzkoušejte HBO + HBO MAX jako první v Česku za zvýhodněnou cenu 99 Kč. Na prvních třicet dní navíc získáte GoMobil TV s tarifem GoTV ZÁKLADNÍ zcela zdarma, abyste si vyzkoušeli ty největší vychytávky jako sedmidenní zpětné přehrávání, nahrávání pořadů, přeskakování reklam a FullHD kvalitu obrazu.

Jak akci získat

Zanechte od 1. do 31. března poptávku na www.gomobil.cz/televize nebo si od 8. do 31. března 2022 aktivujte balíček HBO + HBO MAX ve své Samoobsluze na muj.gomobil.cz. Můžete nám také napsat na podpora@gomobil.cz nebo zavolat na 799505505 (pracovní dny 8-17).

O HBO MAX

HBO MAX vstupuje od 8. března 2022 do Česka a přináší největší filmové a seriálové trháky, které HBO proslavily. Najdete zde také nejnovější filmy od Warner Bros., Max Originals, DC Comics nebo Cartoon Network.

Popis akce

Zákazníci, kteří si předobjednají od 1.3.2022 do 8.3.2022 balíček HBO + HBO MAX a zákazníci, kteří si objednají v období od 8.3.2022 do 31.3.2022 balíček HBO + HBO MAX ho dostanou na první tři měsíce za zvýhodněnou cenu 99 Kč měsíčně. Akční nabídku lze kombinovat s vyzkoušením GoMobil TV na 30 dní zdarma.

Kdo může akční nabídku získat

Nabídka je určena pouze stávajícím zákazníkům GoMobil, kteří mají aktivní alespoň jednu paušální mobilní nebo internetovou službu a aktivují si nebo již mají aktivní GoMobil TV s libovolným tarifem. Akci nemohou využít zákazníci využívající předplacené mobilní nebo internetové služby, pokud je současně nepřevedou na služby paušální.

Odhlášení služby

Zákazník, který akci využije a balíček si za 99 Kč aktivuje, má právo ho kdykoliv deaktivovat. Po třech měsících od aktivace, pokud bude balíček nadále aktivní, bude účtován za standardní cenu uvedenou v Ceníku televizních služeb. Službu lze odhlásit na muj.gomobil.cz dle návodu zde.

Vyzkoušejte GoMobil TV na 30 dní i s balíčkem HBO + HBO MAX jen za 99 Kč. Zanechte poptávku na www.gomobil.cz/televize.