Jak funguje volání doporučeným zdarma?

V rámci Aktuálního programu "Doporuč a získej" můžete získat volání všem svým doporučeným službám na rok zdarma.

Jak funguje volání rok zdarma?

RinGo řekl o GoMobil své kamarádce Zuzce. Ta dala na jeho doporučení a převedla ke GoMobil své telefonní číslo. V objednávce uvedla RinGovo telefonní číslo. RinGo si s ní může odteď volat rok zdarma a Zuzka může i jemu volat rok zdarma.

Navíc RinGo měl na svém seznamu doporučených i svého strejdu Karla, kterého doporučil již loni. Nyní může i jemu volat rok zdarma díky novému doporučení. Strejda Karel ale RinGovi zdarma volat nemůže, protože ke GoMobil nikoho nepřivedl.

TIP: Když RinGo za nějaký čas opět někoho doporučí, období volání zdarma se mu prodlouží znovu na rok pro všechna doporučená čísla z jeho seznamu Moji nej: Doporučení.

Kdo jsou Moji nej: Doporučení?

Moji nej: Doporučení jsou služby, které jsou s vaší konkrétní službou (telefonním číslem) ve vztahu Doporučitel a Doporučený. Jejich seznam najdete v Samoobsluze. Navštivte konkrétní službu a v menu pokračujte do záložky Moji nej.

U služby uvidíte, zdali těmto službám můžete nyní volat zdarma a do jakého data.

Pravidla volání

Volání doporučeným zdarma se vztahuje pouze na volání v rámci české sítě GoMobil. Nevztahuje se na volání v rámci Roamingu a to ani v zóně 1.

Tuto odměnu za doporučení získáte ihned, jakmile budou obě služby (Doporučená i Doporučující) aktivní v síti GoMobil.

Pokud bude Doporučená nebo Doporučující služba ukončena (číslo bude zrušeno nebo přeneseno k jinému oprátorovi), skončí i volání zdarma na toto telefonní číslo ke dni ukončení služby.