Modem / router na splátky ke GoInternetu

Pořiďte si k internetu na doma modem na splátky, pouze za 50 Kč měsíčně. Navíc se nemusíte bát, že by vám modem nefungoval, protože vám přijde domů nastavený přímo od našich specialistů.

Jak získat modem nebo router na splátky

  • Pokud už GoInternet máte a chcete pouze nový modem nebo router, kontaktujte nás na zákaznické lince, nebo si ho objednejte přímo ve vaší Samoobsluze. Nové zařízení vám zašleme na dobírku. Částka za dobírku obsahuje poštovné, balné a také první splátku modemu.
  • Pokud GoInternet ještě nemáte, stačí si vybrat některý z tarifů Internetu na doma na www.gointernet.cz a náš specialista vám během uzavření objednávky vybere vhodný modem nebo router. Po zřízení služby vám zašleme zařízení na dobírku. Částka za dobírku obsahuje poštovné, balné a také první splátku modemu.

Jak dlouho budu modem/router splácet?

Zařízení budete splácet 36 měsíců. První splátku uhradíte dobírkou při převzetí zařízení a poté vás čeká dalších 35 splátek, které budete hradit měsíčně společně s vyúčtováním za tarif.

Zařízení Cena zařízení První splátka Měsíční splátka na 35 měsíců
TP-LINK TD-W9960 VDSL/ADSL modem 2299 Kč 549 Kč 50 Kč
TP-LINK Archer VR300 VDSL/ADSL modem 2749 Kč 999 Kč 50 Kč
TP-LINK EC225-G5 WiFi router 2349 Kč 599 Kč 50 Kč
TP-LINK Archer AX55 Pro 3949 Kč 2199 Kč 50 Kč

Modem nebo router, který si vyberete k tarifu GoInternetu je od začátku váš, nejedná se o pronájem či leasing.

Zařízení jsou určena pro český trh a vztahuje se na ně dvouletá záruka.

Co když budu chtít Internet na doma zrušit?

Jakmile nás požádáte o zrušení služby Internet na doma, ke které jste si vybral/a modem nebo router na splátky nebo vám bude služba Internet na doma zrušena z důvodu neplacení za služby, budou vám jednorázově vyúčtovány zbývající neuhrazené splátky.