Pravidla odměny "Dvojnásobný kredit za dobití" platná od 1.10.2016

Akce platí do odvolání

Při dobití kreditu (online nebo v síti našich partnerů) můžete požádat SMSkou o odměnu. Pošlete SMS na číslo 4343 ve tvaru 2KREDIT a získáte odměnu za dobití ve formě dvojnásobného kreditu. Při volání, SMSkování nebo surfování čerpáte nejprve ze svého bonusového kreditu a až po jeho vyčerpání dochází k čerpání ze základního kreditu.

Minimální dobíjená částka pro získání bonusového kreditu je 300 Kč. Bonusový kredit má platnost 30 dní od dobití, poté propadá a čerpáte ze svého základního kreditu.

Pokud v momentě dobití již na svém kontě nějaký bonusový kredit máte, bude nový bonus k vašemu stávajícímu přičten s automatickým prodloužením platnosti na 30 dní odteď.

RinGo si dobije kredit za 300 Kč a dostane ke svému kreditu dalších 300 Kč navíc. Když volá, SMSkuje nebo surfuje, čerpá nejprve ze svého bonusového kreditu. Jakmile ho vyčerpá, začne využívat svůj základní kredit. Pokud by bonusový kredit do 30 dnů nevyužil a během této doby si znovu nedobil, jeho bonus propadá.

Akci "Dvojnásobný kredit za dobití" nelze kombinovat s akcí "1GB Zdarma" v rámci jednoho dobití. Za každé dobití lze čerpat pouze jednu výhodu.