Jak funguje GoTV?

Služba GoMobil TV funguje jako tzv. IPTV. Jedná se o šíření digitálního televizního vysílání prostřednictvím internetu. Připojení k internetu je tak základem pro možnost GoMobil TV využívat a bez internetového připojení (dostatečně kvalitního) není možné službu GoMobil TV využívat.

Jak lze GoMobil TV sledovat

1. V chytré televizi pomocí aplikace Sledování TV

Pokud máte chytrou televizi, která umožňuje stažení a nainstalování aplikace Sledování TV, máte vyhráno. Ke sledování nepotřebujete nic navíc. Stačí televizi připojit k internetu a GoMobil TV si můžete pustit ihned. Více o této možnosti zde

2. V televizi pomocí set-top boxu

V případě, že vaše televize nepodporuje stažení a instalování aplikace Sledování TV, pořiďte si set-top box. Ten propojíte s vaší televizí pomocí HDMI kabelu a k internetu pomocí LAN kabelu. Více o této možnosti zde

3. V mobilu / tabletu pomocí aplikace Sledování TV

Podobně jako do televize si můžete aplikaci Sledování TV stáhnout také do svého mobilního telefonu nebo tabletu. Aplikace je dostupná ve verzi pro Android nebo iOS. Více o této možnosti zde

4. Na počítači ve webovém prohlížeči

Chcete-li sledovat své oblíbené pořady na počítači, stačí se ze Samoobsluhy prokliknout do přehrávače. Více o této možnosti zde

Hlavní výhody GoMobil TV

Sledování pořadů až 7 dní zpětně

Utekl vám včera večer nějaký váš oblíbený pořad, film nebo seriál? Díky GoMobil TV si můžete pustit cokoliv až 7 dní zpětně. Stačí si daný pořad najít v přehledném průvodci.

Desítky kanálů ve Full HD

Máte doma velkou televizi s Full HD rozlišením nebo dokonce vyšším? Pak vás musí jistě mrzet, že většinu kanálů nemůžete sledovat v rámci pozemního vysílání ve Full HD rozlišení. Díky GoMobil TV jich více než polovinu ve Full HD získáte a to včetně těch nejsledovanějších jako je Nova nebo Prima.

Programová nabídka

Každý tarif nebo Doplňkový balíček obsahuje v rámci ceny konkrétní dostupné programy. Počet a skladba programů u jednotlivých tarifů se může průběžně měnit na základě vývoje trhu. Programy mohou být doplňovány, odebírány i přesouvány mezi tarify. 

 

Provozovatel

Provozovatelem GoMobil TV je společnost sledovanitv.cz s.r.o. se sídlem U vodárny 3032/2a, Královo Pole, 616 00 Brno, IČO: 01607910 na základě partnerské dohody s námi, společností GoMobil s.r.o.

Veškerá komunikace a fakturace služeb probíhá mezi zákazníkem a společností GoMobil s.r.o. Společnost sledovanitv.cz s.r.o. zajišťuje technické fungování služby.