Úvod do Samoobsluhy

Přihlášení naleznete na muj.gomobil.cz

Pět triků, které umí Samoobsluha

#1: V Samoobsluze i na mobilu

​Samoobsluha je responzivní, proto se v ní budete mnohem lépe orientovat na mobilu i tabletu. Obsah se přizpůsobuje rozlišení a velikosti vaší obrazovky. Ne vše lze samozřejmě na mobilní telefon vměstnat a proto některé funkce (jako je podrobný detail provolávek) naleznete jen v desktop verzi (klasická obrazovka, notebook apod.).

#2: Dokoupení dat navýší datový balíček

​Dokoupením datového balíčku si navýšíte pro daný měsíc svůj stávající datový balíček. Dokup tak můžete učinit kdykoli a nemusíte čekat, než vám balíček dojde. Výše datového balíčku se ale samozřejmě nezmění na příští měsíc.

#3: Potvrzujte zopakováním hesla

Abychom vás ochránili před nechtěným kliknutím, na několik míst jsme umístili rekapitulační a informační zprávy (v podobě tzv. pop-up) před samotným finálním provedením změny. Velkou novinkou je, že některé změny po vás již nebudou chtít potvrzení e-mailem, což velmi zjednoduší vaše kroky (například dokoupení datového balíčku). Pro vaše bezpečí jsme toto potvrzení nahradili funkcí, kdy po vás bude chtít Nová samoobsluha zopakovat vaše přihlašovací heslo.

#4: To důležité je jako první

Díky vaší pomoci jsme zjistili, které informace jsou pro vás důležité a které méně. V popředí tak najdete své vyúčtování, které vás bude informovat, zdali je vše v pořádku. Toužili jste také po přehledné historii vašich výdajů a samozřejmě nezapomněli ani na tu největší vychytávku a to nastavování tarifu na příští měsíc.

​#5: Aktuální čerpání vidíte přehledně v grafu

Díky třem grafům hned na přehledu konkrétní služby zjistíte, jak jste na tom v tomto měsíci s čerpáním volných minut, SMS a megabajtů. Aneb kolik jednotek vám ještě zbývá do konce měsíce.

E-shop GoMobil

Navštivte (zatím malý) E-shop GoMobil a podívejte se, co v něm pro vás máme. Najdete tam telefony, zařízení, internet na doma i na cesty a samozřejmě všechny naše aktuálně nabízené tarify, které si můžete pořídit pro své další telefonní číslo. Prohlédnout si ho můžete zde.