Dárky v GoTV

Více než tisíc filmů bez reklam, prémiové kanály zdarma i zábava pro dospělé. Vánoční nabídka v GoTV přichází už 15.11.

Kdy se bonusový obsah objeví a o co půjde

 • Videotéka STARMAX
  • Od 15.11.2023 do 1.1.2024
  • Na pár kliků získáte přístup k více než tisícovce filmů ihned ke spuštění a zcela bez reklam. V seznamu najdete české novinky (např. Hádkovi, Děti Nagana, Kdyby radši hořelo, Láska hory přenáší), ale i oceňované zahraniční filmy, české klasiky a pohádky. Každý si zkrátka vybere.
Kdyby radši hořelo (2022) Hádkovi (2022) Rambo: Poslední krev (2019)

 

 • Prémiové kanály AMC, National Geographic a National Geographic Wild
  • Od 1.12.2023 do 31.12.2023
  • AMC si oblíbí především milovníci kultovních amerických seriálů a filmů. Z produkce AMC pochází například seriály Živí mrtví nebo Perníkový táta. Dva kanály National Geographic plné úžasných dokumentů a vzdělávacích pořadů pro změnu ohromí všechny milovníky přírody, zvířat, historie, cestování i technologií.

Resident Evil: Poslední kapitola (2016)

Aljaška: Noví osadníci (2020)

Nelítostné království (2016)

 

 • Balíček Filmbox
  • od 15.12.2023 do 1.1.2024
  • Seznam kanálů se díky balíčku Filmbox rozroste hned o 14 prémiových kanálů s různorodým zaměřením. Ve směsici žánrů nechybí dokumenty, filmové premiéry, sportovní pořady i zábava pro dospělé. Navíc získáte přístup i do videotéky Filmbox s desítkami zahraničních filmů ihned ke spuštění.

Balíček Filmbox

Kdo může vánoční dárek získat

Podmínkou pro získání bonusového obsahu zdarma je aktivní paušální mobilní služba (telefonní číslo) a služba GoTV. Bonus získají noví i stávající uživatelé GoTV.​

Jak bonusový obsah aktivovat

Bonusový obsah zdarma se aktivuje automaticky u všech zákazníků, kteří mají aktivní GoTV ve variantě Základní nebo Pohodové. Po skončení jednotlivých období dojde k automatickému zrušení bonusů.

Pokud ještě nemáte službu GoTV

Objednejte si službu GoTV s tarifem Základním placeným nebo Pohodovým na zkoušku ve vaši Samoobsluze na https://muj.gomobil.cz/e-shop.rozcestnik/televize. Až do 1.1.2023 si užívejte bonusový obsah zdarma.

Pokud si nebudete vědět rady, neváhejte a zavolejte nám na Zákaznickou linku 799505505 (pracovní dny 8-17) nebo napište na podpora@gmobil.cz. Rádi vám pomůžeme.