Vánoční sbírka

Zapojte se do vánoční sbírky a podpořte spolu s námi záchrannou stanici živočichů v jižních Čechách.

Délka trvání sbírky

Do sbírky je možné se zapojit od 15.11. do 31.12.2023.

Co je cílem letošní sbírky?

O letošních Vánocích jsme se rozhodli (za velké podpory našeho chameleona Ringa) podpořit ty, kteří se s láskou a velkou péči starají o zraněná, nemocná či opuštěná zvířata.

Proto jsme vybrali Záchrannou stanici živočichů Makov v jižních Čechách, kde se už více než 30 let starají nejen o zraněná zvířata, ale i o opuštěná mláďata z volné přírody. A dělají vše proto, aby se tam mohla co nejdříve a v plné síle vrátit. Někdy to samozřejmě není možné, a proto se někteří zachráněnci stali už natrvalo obyvateli záchranné stanice.

Kromě záchrany zvířat dělají v Makově také vše pro to, aby co nejvíce přiblížili samotný život zvířat ve volné přírodě dětem i dospělým. Pravidelně pořádají akce pro školy i veřejnost a také provozují velmi oblíbené online přenosy z některých výběhů, můžete tak v přímém přenosu sledovat například hnízdění čápů.

Nejenom kvůli zvyšujícím se nákladům jsou v Makově za každou finanční pomoc velmi vděční a umí ji náležitě využít při péči o zvířata, ať už jde o nákup krmiva, či hrazení odborné veterinární péče.

Za všechny zaměstnance GoMobil přispíváme částkou 20 tisíc korun a věříme, že se k nám opět přidá mnoho našich zákazníků. Jako cílovou částku jsme zvolili 70 tisíc korun. Kolik už jsme vybrali zjistíte na webu gomobil.cz/vanoce.

Jak se zapojit do sbírky?

Od 15.11. do 31.12.2023 se mohou zákazníci zapojit do sbírky v samoobsluze GoMobil na muj.gomobil.cz/sbirka. Mohou zvolit z celkem pěti možností příspěvku, a to od 50 Kč do 500 Kč. Částku, kterou zvolí jim připíšeme jednorázově do faktury.

Pokud jste se sami už zapojili, nebo se chystáte zapojit, nezapomeňte sledovat web GoMobil a naše sociální sítě pro další informace o samotném předání celkové částky, protože se uskuteční hlavně díky vám. Děkujeme!


Všechny fotografie týkající se vánoční sbírky (na webu gomobil.cz a muj.gomobil.cz) byly použity se svolením Záchranné stanice živočichů Makov.